Menu Zavřeno

ZRUŠENÍ VÝUKY k omezení šíření infekce SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19

Vážené studentky, vážení studenti,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky ze dne 10. 3. 2020, kterým se ode dne 11. 3. 2020 zakazuje osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole, je prezenční výuka do odvolání zrušena včetně vypsaných termínů prezenčních zkoušek.

Další aktuální opatření a pokyny týkající se výuky budou dle vývoje epidemiologické situace, závazných opatření a doporučení uvedena zde.

Pracovní nabídka: asistentka/asistent ředitelky a kanceláře školy

Charakteristika pracovního místa:

  • HPP, práce převážně 4 dny v týdnu (čtvrtek-neděle) +1 den home office,
  • náplní práce je administrativní podpora školy a jejího vedení, vyřizování organizační a studijní agendy školy, příprava a organizace zápisů, státních závěrečných zkoušek a promocí, zajišťování chodu zázemí pro vyučující, spolupráce se studijním oddělením rektorátu,
  • požadujeme příjemné vystupování, výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, pracovitost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup a flexibilitu (nárazově vyšší pracovní zátěž a delší pracovní doba během organizace zápisů, státních zkoušek a promocí vykompenzovaná volnem ve dnech, kdy není výuka a úřední hodiny a prázdninami),
  • nutná alespoň dobrá uživatelská znalost práce na PC (OS Windows, e-mail, Microsoft Office, Google Disk a aplikace, LMS Moodle),
  • nevyžadujeme specifické vzdělání ani jeho úroveň, předchozí zkušenosti s prací v administrativě jsou výhodou.

Zájemci pište na kariera@vszsp.cz . Zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním motivačním dopisem a termínem možného nástupu. Vhodné uchazeče pozveme k osobnímu jednání.

Pracovní nabídka: uklizečka/uklizeč

Nabízíme práci uklizečky/uklizeče na DPP, přibližně 10 hodin týdně. Jedná se o úklid prostor školy v 1. patře budovy: společných prostor, zázemí vyučujících a učeben po nepravidelné výuce, vždy v (pod)večerních hodinách ve dnech výuky.

Zájemkyně/zájemci pište na e-mail kariera@vszsp.cz . Uveďte základní informace o sobě, své představy o odměně a termín možného nástupu. Vhodné uchazeče pozveme k osobnímu jednání.